Online Görüşme İle İnternetten Banka Hesabı Açan Bankalar

 Online Görüşme İle İnternetten Banka Hesabı Açan Bankalar
Okunuyor Online Görüşme İle İnternetten Banka Hesabı Açan Bankalar

İnternet bankacılığı kullanımının artığı günümüzde, banka müşterileri pek çok bankacılık işlemini mobil şube ya da internet üzerinden yapabilmektedir. Havale, EFT, kredi kartı ödemeleri, kredi kartı başvurusu ve fatura ödemeleri gibi her türlü bankacılık işlemi internet bankacılığı ile gerçekleştirilebilmektedir. Bu işlemleri yapabilmek için bir banka hesabı gereklidir. Banka şubesine gerek kalmadan ilgili bankaların internet bankacılığı ya da mobil bankacılık uygulaması üzerinden banka hesabı açılabilmektedir.

Bankaya gitmeden internetten hesap açan bankalar kişilerin T.C kimlik numarası, telefon numarası, adres bilgisi ve kişisel bilgilerini talep etmektedir. Banka hesabı açma başvurusunun gerçekleştirilebilmesi için dosya imzası istenmektedir. İlgili belgeler; banka, kurye ya da müşteri danışmanları vasıtasıyla kişilerin adresine gönderilmektedir. Bankaya gitmeden hesap açma işlemleri bu belgelerin imzalanmasıyla tamamlanmaktadır.

İş Bankası İnternetten Banka Hesabı Açma

İş Bankası şubesine gitmeyen banka hesabı açmak isteyen kişiler www.isbank.com.tr/indir linkinden ya da App Store/Google Play Store’dan İşCep uygulamasını indirerek “Müşteri Olmak İstiyorum” butonundan internetten hesap açma işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Kuveyt Türk İnternetten Banka Hesabı Açma

Kuveyt Türk Bankası’nın Senin Bankan ile kişiler istediği yerde hızlı ve masrafsız bir şekilde işlem yapabilmektedir. Bankaya gitmeden hesap açmak isteyen kişiler https://www.seninbankan.com.tr adresinden giriş yaparak “Senin Bankanlı Ol” butonuna tıklayarak ve gerekli bilgileri girmelidir.

CEPTETEB İnternetten Banka Hesabı Açma

İnternetten banka hesabı açma hizmeti sunan bankalardan biri olan TEB Bankası, dijital bankacılık uzantısı CEPTETEB üzerinden banka hesabı açmayı sağlamaktadır. Kişilerin, https://www.cepteteb.com.tr adresine giriş sağlayarak “Hesap Aç” butonuna tıklaması ve gerekli bilgileri doldurması gerekmektedir.

QNB Finansbank İnternetten Banka Hesabı Açma

QNB Finansbank, internet bankacılığı olan https://www.qnbfinansbank.enpara.com/ adresinden şubeye gitmeden banka hesabı açma imkânı sunmaktadır. İlgili adresten “Enparalı Ol” butonuna tıklamak ve gerekli alanları doldurmak başvuru yapmak için yeterlidir.

Yukarıda belirtilen bankaların dışında; ING Bank, Garanti Bankası, Ziraat Katılım, Yapı Kredi Bankası da banka şubesine gitmeden hesap açma imkânı sunmaktadır. Kişiler, ilgili bankaların internet sayfaları üzerinden hesap açma başvuruları yapabilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın