En Uygun Ev İnternet Hizmeti Sunan Firmalar

 En Uygun Ev İnternet Hizmeti Sunan Firmalar
Okunuyor En Uygun Ev İnternet Hizmeti Sunan Firmalar

Türkiye’de ev internet hizmeti veren firmalar arasında Turkcell, Turknet, Türk Telekom, Vodafone, Türksat gibi firmalar yer almaktadır. En uygun ev interneti hizmeti sunan firmaları sizler için derledik. İnternet sağlayıcılarının kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda hazırladığı ev interneti kampanyaları arasından en uygun olanını seçebilir, paketleri inceleyebilir ve aralarında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Türk Telekom Ev İnterneti

Ülkemizde yıllardır hizmet veren internet sağlayıcılarından biri olan Türk Telekom 12 Mbps’ye kadar internet hizmeti sunmaktadır. İlk 3 ay boyunca ücretsiz kullanım sunarken, sonraki 21 ay 27 ay taahhütlü olarak 84,90 TL ödeme yapılmaktadır. Ayrıca diğer internet sağlayıcılarından Türk Telekom’a geçen kullanıcılara 200 TL hoş geldin indirimi sunulmaktadır.

Vodafone Ev İnterneti

İnternet sağlayıcılarından biri olan Vodafone 12 Mbps’ye kadar internet hizmeti sunmaktadır. İlk İlk 6 ay boyunca 69,90 TL ödeme yapılırken, sonraki aylarda 24 ay taahhütlü olarak 79,90 TL ödeme yapılmaktadır. Öte yandan 24 boyunca geçerli olan Vodafone TV üyeliğini ücretsiz olarak sunmaktadır.

Turknet Ev İnterneti

Son dönemlerden adını sıkça duyuran internet sağlayıcılarından biri olan Turknet 100 Mbps’ye kadar limitsiz internet hizmeti sunmaktadır. Turknet kullanıcıları taahhütsüz olarak 75,99 TL ödeme yapmaktadır. Sabit fiyat politikasını benimseyen bu firma, pakete ek olarak 1000 dk ev telefonunda hediye sunmaktadır.

Türksat Ev İnterneti

İnternet sağlayıcılarından biri olan Türksat 16 Mbps’ye kadar kotalı/duran internet hizmeti sunmaktadır. İlk 3 ay boyunca 39,90 TL ödeme yapılırken sonraki aylarda ise 27 taahhütlü olarak 69,90 TL ödeme yapılmaktadır.

Turkcell Ev İnterneti

İnternet sağlayıcılarından biri olan Turkcell 8 Mbps’ye kadar limitsiz internet hizmeti sunmaktadır. İlk 3 ay boyunca ücretsiz kullanım sunarken, sonraki 21 ay 24 ay taahhütlü olarak 89,90 TL ödeme yapılmaktadır.

Milennicom Ev İnterneti

Son zamanların popüler ve sıklıkla tercih edilen internet sağlayıcılarından biri olan Milennicom 16 Mbps’ye kadar internet hizmeti sunmaktadır. Kullanıcılar, taahhütsüz olarak 74,90 TL ödeme yapmaktadır. Milennicom, ev interneti paketlerini hız seviyelerine göre farklı fiyatlandırmaktadır.

Siz de ev interneti paketinizi değiştirmek için farklı internet sağlayıcılarının sunduğu paketler arasından seçim yapabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın