En Uygun İnternet Paketleri Hangileridir?

 En Uygun İnternet Paketleri Hangileridir?
Okunuyor En Uygun İnternet Paketleri Hangileridir?

Turkcell, Türk Telekom, Turknet, Vodafone ve D-Smart gibi internet hizmeti sunan firmalar arasından bütçenize ve ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun internet paketleri arasında inceleme yapabilir ve karşılaştırabilirsiniz.

Turknet İnternet Paketi

Sınırsınız internet sunan firmalar arasında bulunan Turknet, internet paketinin ne zaman biteceğini düşünen kişiler kotasız ve sınırsız internet paketleri sunarak büyük bir avantaj sağlamaktadır. Paket içerisinde 100 mbps internet paketi ve sınırsız konuşma bulunmaktadır. Turknet’in sunduğu sınırsız internet paketi 75,99 TL tutarındadır.

Vodafone İnternet Paketi

İnternet sağlayıcı firmalar arasında yer alan Vodafone, kullanıcılarına limitsiz internet sağlamaktadır. Paketler internet hızına göre fiyatlandırılmaktadır. Vodafone internet kampanyaları, Evde 8, Evde 12, Evde 20 olarak adlandırılmaktadır. 54,90 TL’den 94,90 TL arasında değişen internet paketleri mevcuttur.

D-Smart İnternet Paketi

Adil kullanım kotası bulunmayan internet paketleri ile kullanıcılarına internet hizmeti sunan D-Smart, evde kurulum ve aktivasyon için ücret almamaktadır. D-Smart’ın internet sayfasında yer alan hız testi ile hız limiti test edilebilmektedir. D-Smart müşterilerine 24 ay boyunca sabit fiyat ve indirim sunmaktadır. Paket ücreti ise 70 TL’dir.

Turkcell İnternet Paketi

Turkcell, sınırsız ve fiber hızında internet sunan firmalar arasında yer almaktadır. İnternet paketlerinin yanında TV paketleri de sunan Turkcell, kampanyaları fiyatlarla internet paketlerini sunmaktadır. Modem ve kurulum hizmetini ücretsiz vermekle beraber ücretsiz olarak başvuru yapılabilme imkânı sunmaktadır. 24 mbps sınırsız internet paketi 79, 90 TL tutarındadır.

TTNET İnternet Paketi

TTNET olarak adlandırılan Türk Telekom internet hizmeti, 8 mbps’ye kadar olan internet paketlerinde telefon şartı aranmadan sınırsız internet imkânı sunmaktadır. Hediye olarak kablosuz modem veren Türk Telekom, bağlantı kurulum gibi ekstra ücretleri almamaktadır. TTNT internet paketi fiyatı ise 59,90 TL tutarındadır.

İnternet paketini değiştirmek isteyen kullanıcıların cayma bedeli konusunda detaylı bir araştırma yapmaları gerekmektedir.  Fiber internet kullanmak isteyen kişilerin ise bulunduğu bölgede fiber alt yapısının bulunması gerekmektedir. Tüm bunları göz önünde bulundurarak, kişiler ihtiyacına ve bütçesine yönelik internet sağlayıcı firmaların internet paketlerini inceleyebilir ve karşılaştırma yapabilir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın