Yerli Video Konferans Sistemi Havelsan Diyalog Ne Zaman Kullanılacak?

 Yerli Video Konferans Sistemi Havelsan Diyalog Ne Zaman Kullanılacak?
Okunuyor Yerli Video Konferans Sistemi Havelsan Diyalog Ne Zaman Kullanılacak?

Video konferans programı, birçok öğrencinin katılımını sağlayan üstün teknoloji sistemidir. Sesli ve görüntülü bir şekilde kullanılabilen video konferans programları, eğitim sektöründe de çok fazla ihtiyaca dönüşmüş durumda. Yerli video konferans sistemine dair çalışmalar, aralıksız şekilde yürütülmeye devam ediliyor. Çalışmalar tamamlandıktan sonra ise Havelsan diyalog, kullanıcıların hizmetine sunulmaya başlanacak. Yalnızca eğitim değil, iş ortamlarına kolaylık sağlayacağı ön görülüyor. Böylelikle işlerini yürütmek isteyenler, ofis ortamlarına gerek kalmadan video konferans sistemini kullanarak işlerini halledebilecek.

Video konferans, farklı noktalarda olunsa bile eş zamanlı görünümler elde etmeyi sağlıyor. Yüksek görüntü kalitesi ve ses efektleriyle hazırlanmış bir sistemdir. Birden fazla kişilerin bir araya gelerek iletişim kurmasını sağlamaya yardımcı olacak. Özellikle ülkemizde uzaktan eğitim sürecinin devam ettiği şu dönemde yerli sistem  Havelsan diyalog çok fazla avantaj sağlayacak.

Yerli Video Konferans Programı Ne Zaman Kullanılmaya Başlanacak?

Yerli video konferans Havelsan, üstün özellikleri ile göz kamaştırıyor. Hızlı mesajlaşma, kaliteli ses ve görüntü özelliğine sahip. Aynı zamanda Statik görüntünün haricinde yazılı olarak iletişimin sağlanmasına zemin hazırlıyor. Uzaktan görüşme programına dair çalışmalar yürütülmeye devam ediliyor. Uzaktan görüşmenin etkin şekilde yapılmasına yardımcı olacak yerli programın, kullanıma sunulacağı tarih hakkında henüz net bir bilgi paylaşılmış değil. Fakat yapılan açıklamada Havelsan diyalog kullanımın, Mayıs ayı itibariyle kullanılmaya başlanacağı yönünde.

2021 Mayıs ayı itibariyle program kullanılmaya başlanacak. Böylece 4K görüntü kalitesinde, uzaktan uzağa etkili bir iletişim gerçekleşmeye devam edilecek.  Yazılımsal ve donanımsal özellikleri, geliştirilmeye devam ediliyor.

Yerli Video Konferans Havelsan Diyalog Özellikleri

 Havelsan diyalog özelliklerin nasıl olacağı daha şimdiden, teknoloji meraklılarını sabırsızlaştıran bir konu. Üzerinde çalışmalar yürütülmeye devam edilirken, her yönden tatmin edici bir ürün olacağı ön görülüyor. Çünkü sistemin özelliklerine göz atıldığında IOS ve android cihazlarda sorunsuz şekilde kullanılabiliyor. Mobil uyumlu bir arayüzüne sahip olmadığından dolayı çok kolay şekilde yükleyebileceksiniz. Güvenli bir şekilde hem sesli hem de videolu görüşmeler yapmanız mümkün olacak. Üstelik uygulamayı, birçok sektör dalı içerisinde gönül rahatlığınca kullanabileceksiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın