ÜNİBilişim Uzaktan Eğitim Canlı Ders Sistemi

 ÜNİBilişim Uzaktan Eğitim Canlı Ders Sistemi
Okunuyor ÜNİBilişim Uzaktan Eğitim Canlı Ders Sistemi

ÜNİBilişim uzaktan eğitim canlı ders sistemi sayesinde, öğrenciler ve öğretmenler mekandan bağımsız olarak eğitim- öğretimi sürdürebileceklerdir. Koronavirüs salgının hayatımıza katmış olduğu uzaktan eğitim sistemi, günümüzde pek çok eğitim kuruluşu tarafından da aktif olarak kullanılabilecektir. ÜNİBilişim teknoloji firması; genel olarak yüksek kapasiteli üniversitelerin eğitim açığını kapatan ve online eğitim sistemini oluşturan bir portaldır. Verilen kapsamlı hizmet sayesinde uzaktan eğitim sisteminden yararlanmak isteyen pek çok eğitim kuruluşu ÜNİBilişim teknolojisinin tek bir çatısı altında toplanmıştır.

ÜNİBilişim Uzaktan Eğitim Sistemleri Nasıl İşliyor?

ÜNİBilişim uzaktan eğitim canlı ders sistemi, alt yapı bakımından kusursuz bir işleyişe sahiptir. Uzaktan eğitim sistemlerinin hayatımıza girişi ile alt yapı kalitesi büyük önem kazanmıştır. Alt yapı kalitesi başarılı olmayan sistemler üzerinden sistemli bir eğitim işleyişi oluşturmak mümkün olmamaktadır. ÜNİBilişim sistemleri kaliteli alt yapısı sayesinde, öğretmenlerin ve öğrencilerin eğitimi verimli bir şekilde işleyebilmesini sağlamaktadır. Öğretmenlerin sisteme giriş yapması sonrasında Canlı ders sistemi oluşturabilmesi,  öğrencilerin ise oluşturulan bu online derse katılabilmesi son derece kolay olmaktadır. Canlı derslerin tamamı öğretmen ve öğrenci arasında yazılı diyalog şeklinde gerçekleştirilebilmektedir. ÜNİBilişim uzaktan eğitimde öğretmenler sınav yapabilmekte ve bu sınavın sonucunu değerlendirebilmektedir.

ÜNİBilişim Uzaktan Eğitimin Ayrıcalıkları

ÜNİBilişim uzaktan eğitimi canlı ders sistemi sayesinde, uzaktan eğitim konularına çözümlenebilmekte ve eğitimler kesintisiz olarak devam ettirilebilmektedir. Öğrenci merkezli olan bu sistem ile öğrenciler istediği her an, kendi hızında eğitim alma imkanı bulabilmekte ve gerekli durumlarda tekrar edebilmektedir. Uzaktan eğitimin mekandan bağımsız olması sebebiyle, bu eğitimi öğrenciler gereksinim duyduğu her zaman bulundukları her yerde alabilecektir. ÜNİBilişim eğitim sisteminin bağımsız olması öğrenci yaşam boyu eğitimini destekleyebilmektedir.

En belirgin özelliklerinden 2 tanesi ise şu şekilde ön plana çıkmaktadır.

  1. HTML5 tabanlı olduğu için herhangi bir ek program indirmeye gerek duymaz. Web tarayıcılarından mobil, tablet, laptop ve bilgisayardan giriş imkanı sağlar.
  2. Kurumsal kimliğinize uygun çalışır. Böylelikle her kurum kendi ismiyle ve logosuyla sisteme giriş yapar. Böylece kurumsal kimliğe önem gösterdiğini uygulamaya alır.

Bu sistem örgün öğrenim sistemine göre de oldukça ekonomik olacaktır. Öğrenciler fiziksel, bireysel ve ulaşım için herhangi bir ekonomiye ihtiyaç duymayacaktır. Bu eğitim sistemi sayesinde öğrencilerin dersleri sürekli olarak tekrar etme şansı bulunmaktadır. Öğrenciler canlı ders sistemlerini sürekli olarak tekrar edebileceği için, eğitim açığını kapatabilecektir. Uzaktan eğitim sürecinin kalitesi sayesinde öğretmenler ve öğrenciler, görsel ve işitsel açıdan aldığı eğitim kalitesini artırabilecektir.

Daha fazla bilgi ve canlı ders fiyatları için ünibilişim sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın